Eigenschappen
Compeed Eeltplekken Voet maakt gebruik van de unieke hydrocolloïd technologie om het natuurlijke herstelproces te bevorderen. Dit is aangevuld met een gepatenteerd design om het draagcomfort te garanderen. De hydrocolloïde pleisters van COMPEED® bieden verscheidene voordelen :
- Snelle pijn- en drukverlichting
- Optimale bescherming tegen vuil en bacteriën
- Discretie en comfort
- Hypo-allergene bescherming
- Meerdere dagen draagbaarheid
Gebruik
- Maak voor gebruik de huid schoon en droog
- Raak de kleefzijde niet aan
- Laat de pleister zitten totdat hij vanzelf begin los te laten
- Mag meerdere dagen blijven zitten
- Voor onmiddellijke verlichting van pijn en druk
- COMPEED® actieve gel om de eelt vochtig te houden en week te maken voor een zachte en doeltreffende verwijdering
- Schermt af tegen wrijving en druk
- Afgeschuinde kanten zorgen ervoor dat de pleister lang houdt
Kenmerken
| Kenmerken | Hypoallergeen |
|---|---|
| Artikelcode | 1551829 |
Veelgestelde vragen
Ja dat kan meestal gewoon, de pleister blijft vaak zitten bij wandelen en sporten en vermindert drukgevoel. Controleer na het sporten of de pleister nog goed vastzit en vervang hem als hij loskomt. Je vindt de volledige instructies in de bijsluiter die bij de verpakking zit.
Plak de huid droog en schoon en druk de pleister stevig aan rond de eeltplek voor een goede afsluiting. Vermijd pleisters op natte of gekwetste huid en volg de instructies uit de bijsluiter voor optimale hechting.
Laat de pleister zitten tot hij loslaat of maximaal volgens de bijsluiteradvies, meestal meerdere dagen. Vervang hem zodra hij loskomt of vies wordt en controleer de huid bij iedere vervanging.
Ja je kunt douchen met de pleister zolang hij goed vastzit en de randen niet loslaten. Droog de pleister daarna voorzichtig af en controleer of hij nog goed afsluit.
Gebruik de pleister niet op open wonden of duidelijk geïnfecteerde huid. Raadpleeg je apotheker of arts als de huid rood, warm of vochtig lijkt of als je pus ziet voordat je het product gebruikt.
Bij diabetes is voorzichtigheid nodig omdat voetzorgen ernstiger kunnen zijn, overleg eerst met je arts of apotheker. Gebruik de pleister alleen als je zorgverlener het veilig vindt en controleer je huid regelmatig.
Als je bekend bent met huidreacties op pleisters of kleefstoffen wees voorzichtig en stop bij jeuk, roodheid of blaarvorming. Neem contact op met onze apotheker bij aanhoudende of zorgwekkende reacties voor persoonlijk advies.
Je kunt de pleister zonodig bijsnijden om beter rond de eeltplek te passen maar knip netjes en raak de kleefrand zo min mogelijk aan. Volg de bijsluiter voor richtlijnen en vervang de pleister als de afsluiting niet meer goed is.
Compeed Pleister Eeltplekken Voet Medium 6 Stuks
Compeed Eeltplekken Voet maakt gebruik van de unieke hydrocolloïd technologie om het natuurlijke herstelproces te bevorderen. Dit is aangevuld met een gepatenteerd design om ...
De laagste prijs in 30 dagen € 6,75 (-13%)
Jouw voordeel t.a.v de lanceringsprijs € 8,99 (-35%)
Snel leverbaar
Verzending binnen 1 à 2 werkdagen
Snel leverbaar
Verzending binnen 1 à 2 werkdagen
Vlot leverbaar
Verzending binnen 2 à 3 werkdagen
Tijdelijk niet beschikbaar
Dit product is tijdelijk niet voorradig
Uit handel
Dit product is uit handel
Dit product heeft een beperkte voorraad van 9 stuks.
Verdien punten bij aankoop van dit product.
Ontdek meer
- Echte Belgische apotheek
- Gratis thuisbezorging vanaf € 49,-
- Beoordeling van klanten: 4.6/5