Eigenschappen
CeraVe’s Anti-Ruwe Huidreiniging is speciaal ontwikkeld om de droge, ruwe en korrelige huid te exfoliëren, verzachten en glad te maken. Salicylzuur exfolieërt zachtjes dode huicellen en verbetert de huidtextuur. De formule heeft een verfrissende geltextuur en is ook geschikt voor de gevoelige huid omdat er geen irriterende exfolianten inzitten. Verder beschermen en herstellen 3 essentiële ceramiden natuurlijke huidbarrière terwijl niacinamide de huid comfort brengt en kalmeert.
- Geschikt voor droge tot ruwe huid, gezicht en lichaam.
- Salicylzuur: Verwijdert de dode huidcellen en exfolieert zachtjes.
- Niacinamide: Kalmeert de huid.
- Ceramiden: Essentieel voor een gezonde huid, de ceramiden helpen om de huidbarrière te herstellen en te beschermen.
- Geen microkorreltjes die de huid kunnen irriteren.
- Zonder parfum, hypoallergeen en zonder mechanische, irriterende exfoliants.
- Dit product aangepast voor de gevoelige huid.
Indicatie
Schuimende reinigingsgel voor de droge, ruwe en korrelige huid. Ook geschikt voor de gevoelige huid.
Gebruiksadvies
Masseer zachtjes in op de vochtige huid. Spoel af. Vermijd direct contact met de ogen. Bij contact met de ogen: spoel grondig met water.
Samenstelling
- Salicylzuur verwijdert de dode huidcellen en exfolieert zachtjes.
- 3 Essentiële ceramiden: helpen de huidbarrière te herstellen en te beschermen.
- Niacinamide: kalmeert de huid
Ingrediënten
aqua / water, sodium lauroyl sarcosinate, cocamidopropyl hydroxysultaine, glycerin, niacinamide, gluconolactone, sodium methyl cocoyl taurate, peg-150 pentaerythrityl tetrastearate, ceramide np, ceramide ap, ceramide eop, carbomer, calcium gluconate, salicylic acid, sodium benzoate, sodium lauroyl lactylate, cholesterol, phenoxyethanol, disodium edta, tetrasodium edta, hydrolyzed hyaluronic acid, phytosphingosine, xanthan gum, ethylhexylglycerin
Kenmerken
| Vorm & Textuur | Gel |
|---|---|
| Kenmerken | Parfumvrij, Hypoallergeen |
| Huidtype | Gevoelige huid, Droge huid |
| Indicatie | Doffe huid | Vochtarme huid |
| Type product | Reinigingsgel |
| Artikelcode | 3906492 |
Veelgestelde vragen
Ja dat kan vaak dagelijks, maar start rustig en kijk hoe jouw huid reageert. Gebruik het minder frequent bij trekkerigheid of roodheid en contacteer onze apotheker als je twijfelt. Je vindt de volledige instructies ook in de bijsluiter.
Het kan bij ruwe huidjes helpen door salicylzuur en ceramiden maar bij actieve eczeem of gesprongen huid is het beter eerst te overleggen met een apotheker of dermatoloog. Test eerst op een klein stukje huid en stop bij verergering.
Dat is niet aan te raden op dezelfde dag omdat gecombineerde exfoliatie de huid kan irriteren. Wissel producten af op verschillende dagen en raadpleeg onze apotheker bij twijfel over jouw routine.
Ja salicylzuur kan de huid iets gevoeliger maken voor UV. Gebruik overdag een geschikte zonnebescherming na het reinigen en hydrateer goed.
Breng aan op vochtige huid, masseer zacht en spoel af of veeg na korte inwerktijd weg op ruwe plekjes. Smeer daarna een vette verzorging op om de huidbarrière te herstellen.
Irritatie of extra droogte kan optreden, stop met gebruik bij aanzienlijke roodheid of branderig gevoel en raadpleeg onze apotheker. Bij milde irritatie probeer je eerst minder vaak gebruiken of een patchtest.
Ja het is geschikt voor zowel gezicht als lichaam maar wees voor het gezicht voorzichtiger bij zeer gevoelige of dunne huid. Vermijd contact met ogen en gebruik bij twijfel even een patchtest.
Bewaar het op kamertemperatuur buiten direct zonlicht en op een droge plaats. Kijk voor de exacte houdbaarheidsinformatie en de periode na opening op de verpakking of in de bijsluiter.
CeraVe SA Reiniging Droge en Ruwe Huid 236ml
Een schuimende reinigingsgel, die ontwikkeld is om de huidtextuur te verbeteren en tegelijk vuil en olie zal verwijderen.
De laagste prijs in 30 dagen € 10,80
Jouw voordeel t.a.v de lanceringsprijs € 16,95 (-32%)
Snel leverbaar
Verzending binnen 1 à 2 werkdagen
Snel leverbaar
Verzending binnen 1 à 2 werkdagen
Vlot leverbaar
Verzending binnen 2 à 3 werkdagen
Tijdelijk niet beschikbaar
Dit product is tijdelijk niet voorradig
Uit handel
Dit product is uit handel
Nu 3% bijkomende korting vanaf 2 stuks
Voor dit product geldt een maximum bestelhoeveelheid van 6 stuks. Voor een grotere bestelling, gelieve de klantendienst te contacteren.
Verdien punten bij aankoop van dit product.
Ontdek meer
- Echte Belgische apotheek
- Gratis thuisbezorging vanaf € 49,-
- Beoordeling van klanten: 4.6/5
Lichaamscrème
Voetcrème